KNRM Scheveningen wint 5000 euro bij ‘Help Nederland vooruit”

1368
0

Op zaterdag 9 maart vond de uitreiking van de cheques door ING Fonds Nederland plaats in het kader van ‘Help Nederland vooruit’. KNRM Scheveningen heeft in de regio Den Haag-West de meeste stemmen behaald en ontving daarmee een cheque van 5000 euro.

KNRM Scheveningen won de hoofdprijs met slechts vier stemmen verschil met één van de andere, bijzondere initiatieven: Schilderswijk Bewonerstours. “Met dit mooie bedrag zorgen we er ook in 2019 mede voor dat onze vrijwilligers 24 uur per dag, zeven dagen in de week klaarstaan om mensen te redden op zee. Het geld zullen we onder andere gebruiken voor de training en opleiding van onze vrijwilligers en de inrichting van het nieuwe Scheveningse KNRM boothuis”, aldus Arie Verbaan van de KNRM Scheveningen. “Wij zijn enorm trots op alle steun die wij hebben gekregen en op iedereen die op ons heeft gestemd!”

Deel dit bericht via: